HLS1.5S-X7
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος HOOK&LOOP TAKTY .75" 50# PUR 6"
Φύλλα δεδομένων: 1.HLS1.5S-X7.pdf2.HLS1.5S-X7.pdf
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HLS1.5S-X7
Αριθμός εξαρτήματος HLS1.5S-X7 Κατασκευαστής Panduit
Περιγραφή HOOK&LOOP TAKTY .75" 50# PUR 6" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Διαθέσιμη ποσότητα 5437 pcs Φύλλο δεδομένων 1.HLS1.5S-X7.pdf2.HLS1.5S-X7.pdf
Wire / Cable Tie Τύπος Hook and Loop - Strip Πλάτος 0.750" (19.05mm)
Αντοχή σε εφελκυσμό 50 lbs (22.68 kg) Σειρά TAK-TY® HLS
Συσκευασία 10 per Pkg τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Polyethylene Hook, Polyamide Loop
Μήκος - Κατά προσέγγιση 6.00" Μήκος - Πραγματικό 0.500' (152.40mm, 6.00")
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Not applicable / Not applicable Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Hook and Loop - Strip Purple 1.50" (38.10mm) 0.750" (19.05mm) 50 lbs (22.68 kg) 0.500' (152.40mm, 6.00") Χρώμα Purple
Bundle Διάμετρος 1.50" (38.10mm)