H200X034HST-2
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος HEATSHRINK THERMTRANS
Φύλλα δεδομένων: H200X034HST-2.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 125 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 125 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του H200X034HST-2
Αριθμός εξαρτήματος H200X034HST-2 Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 125 pcs Φύλλο δεδομένων H200X034HST-2.pdf
Σειρά - Συσκευασία 500 per Roll
Αλλα ονόματα 07498357425 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 135°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Polyolefin, Fluid Resistant
ετικέτα Τύπος Heat Shrinkable, Two-Sided ετικέτα Μέγεθος 2.00" x 0.34" (50.8mm x 8.6mm)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Thermal Transfer Printer Λεπτομερής περιγραφή Yellow Heat Shrinkable, Two-Sided Label 2.00" x 0.34" (50.8mm x 8.6mm)