H200X034H3T
PanduitPanduit
Panduit
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος LABEL HEAT SHRINK
Φύλλα δεδομένων: 1.H200X034H3T.pdf2.H200X034H3T.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 240 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 240 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του H200X034H3T
Αριθμός εξαρτήματος H200X034H3T Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 240 pcs Φύλλο δεδομένων 1.H200X034H3T.pdf2.H200X034H3T.pdf
Σειρά - Συσκευασία 500 per Roll
Αλλα ονόματα 07498301508 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 135°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Polyolefin
ετικέτα Τύπος Heat Shrinkable ετικέτα Μέγεθος 2.00" x 0.34" (50.8mm x 8.6mm)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Thermal Transfer Printer Λεπτομερής περιγραφή Black Heat Shrinkable Label 2.00" x 0.34" (50.8mm x 8.6mm)