H200X034H4T
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος LABEL HEAT SHRINK
Φύλλα δεδομένων: 1.H200X034H4T.pdf2.H200X034H4T.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 221 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 221 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του H200X034H4T
Αριθμός εξαρτήματος H200X034H4T Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 221 pcs Φύλλο δεδομένων 1.H200X034H4T.pdf2.H200X034H4T.pdf
Σειρά - Συσκευασία 500 per Roll
Αλλα ονόματα 07498308093 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 135°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Polyolefin
ετικέτα Τύπος Heat Shrinkable ετικέτα Μέγεθος 2.00" x 0.34" (50.8mm x 8.6mm)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Thermal Transfer Printer Λεπτομερής περιγραφή Red Heat Shrinkable Label 2.00" x 0.34" (50.8mm x 8.6mm)