S1DXM-M2C10H-DC24V
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RELAY TIME DELAY 10HR 7A 250V
Φύλλα δεδομένων: S1DXM-M2C10H-DC24V.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος S1DXM-M2C10H-DC24V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY TIME DELAY 10HR 7A 250V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2304 pcs Φύλλο δεδομένων S1DXM-M2C10H-DC24V.pdf
Τάσης - Προμήθεια 24VDC Χρονοδιάγραμμα Έναρξη Μέθοδος Input Voltage
Λειτουργία Programmable (Multi-Function) Λεπτομερής περιγραφή Programmable (Multi-Function) Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 0.05 Min ~ 10 Hrs Delay 7A @ 250VAC Socketable
Χρόνος καθυστέρησης 0.05 Min ~ 10 Hrs Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης 7A @ 250VAC