S1DXM-M2C10M-DC24V
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RELAY TIME DELAY 10MIN 7A 250V
Φύλλα δεδομένων: S1DXM-M2C10M-DC24V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος S1DXM-M2C10M-DC24V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY TIME DELAY 10MIN 7A 250V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2712 pcs Φύλλο δεδομένων S1DXM-M2C10M-DC24V.pdf
Τάσης - Προμήθεια 24VDC Χρονοδιάγραμμα Έναρξη Μέθοδος Input Voltage
Χρονοδιάγραμμα Μέθοδος προσαρμογής Hand Dial Στυλ λήξης Plug In
Σειρά S1DXM Τύπος ρελέ Mechanical Relay
Αλλα ονόματα 1110-4139
S1DXM-M2C10M-DC24V-ND
τοποθέτηση Τύπος Socketable
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή Programmable (Multi-Function) Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 0.05 Sec ~ 10 Min Delay 7A @ 250VAC Socketable Χρόνος καθυστέρησης 0.05 Sec ~ 10 Min
Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης 7A @ 250VAC Κύκλωμα DPDT (2 Form C)