S1DXM-M2C10H-AC240V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RELAY TIME DELAY 10HR 7A 250V
Φύλλα δεδομένων: S1DXM-M2C10H-AC240V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος S1DXM-M2C10H-AC240V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY TIME DELAY 10HR 7A 250V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2469 pcs Φύλλο δεδομένων S1DXM-M2C10H-AC240V.pdf
Τάσης - Προμήθεια 220 ~ 240VAC Χρονοδιάγραμμα Έναρξη Μέθοδος Input Voltage
Χρονοδιάγραμμα Μέθοδος προσαρμογής Hand Dial Στυλ λήξης Plug In
Σειρά S1DXM Τύπος ρελέ Mechanical Relay
τοποθέτηση Τύπος Socketable Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λειτουργία Programmable (Multi-Function) Λεπτομερής περιγραφή Programmable (Multi-Function) Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 0.05 Min ~ 10 Hrs Delay 7A @ 250VAC Socketable
Χρόνος καθυστέρησης 0.05 Min ~ 10 Hrs Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης 7A @ 250VAC