HJ4-L-T-DC110V
PanasonicPanasonic
HJ4-L-T-DC110V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 110V
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HJ4-L-T-DC110V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 110V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8709 pcs Φύλλο δεδομένων
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 88 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 11 VDC
Στυλ λήξης Plug In εναλλαγή τάσης 250VAC, 125VDC - Max
Σειρά HJ Χρόνος αποδέσμευσης 20ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C Λειτουργήστε Ώρα 20ms
τοποθέτηση Τύπος Socketable Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά LED Indicator, Test Button Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 110VDC Coil Socketable
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 5A Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag)
Φόρμα Επικοινωνίας 4PDT (4 Form C) πηνίο τάσης 110VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 11 kOhms
πηνίο ισχύος 1.1 W πηνίο Τρέχουσα 9.1mA