HJ4-L-T-AC12V
PanasonicPanasonic
HJ4-L-T-AC12V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HJ4-L-T-AC12V
Αριθμός εξαρτήματος HJ4-L-T-AC12V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12259 pcs Φύλλο δεδομένων
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9.6 VAC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 3.6 VAC
Στυλ λήξης Plug In εναλλαγή τάσης 250VAC, 125VDC - Max
Σειρά HJ Χρόνος αποδέσμευσης 20ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C Λειτουργήστε Ώρα 20ms
τοποθέτηση Τύπος Socketable Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά LED Indicator, Test Button Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 12VAC Coil Socketable
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 5A Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag)
Φόρμα Επικοινωνίας 4PDT (4 Form C) πηνίο τάσης 12VAC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο ισχύος 1.3 VA
πηνίο Τρέχουσα 85.4mA