HJ4-L-T-DC24V
PanasonicPanasonic
HJ4-L-T-DC24V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HJ4-L-T-DC24V
Αριθμός εξαρτήματος HJ4-L-T-DC24V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10019 pcs Φύλλο δεδομένων
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 19.2 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 2.4 VDC
Στυλ λήξης Plug In εναλλαγή τάσης 250VAC, 125VDC - Max
Σειρά HJ Χρόνος αποδέσμευσης 20ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 255-1696
HJ4LTDC24V
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 20ms τοποθέτηση Τύπος Socketable
Χαρακτηριστικά LED Indicator, Test Button Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 24VDC Coil Socketable
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 5A Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag)
Φόρμα Επικοινωνίας 4PDT (4 Form C) πηνίο τάσης 24VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 650 Ohms
πηνίο ισχύος 900 mW πηνίο Τρέχουσα 37.0mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
HJ4-SFD
HJ4-SFD
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: RELAY SOCKET 14 POS DIN RAIL