HJ4-L-T-AC100V
PanasonicPanasonic
HJ4-L-T-AC100V Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 100V
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HJ4-L-T-AC100V Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 100V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10890 pcs Φύλλο δεδομένων
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 80 VAC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 30 VAC
Στυλ λήξης Plug In εναλλαγή τάσης 250VAC, 125VDC - Max
Σειρά HJ Χρόνος αποδέσμευσης 20ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C Λειτουργήστε Ώρα 20ms
τοποθέτηση Τύπος Socketable Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 100VAC Coil Socketable Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 5A
Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag) Φόρμα Επικοινωνίας 4PDT (4 Form C)
πηνίο τάσης 100VAC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο ισχύος 1.3 VA πηνίο Τρέχουσα 11.6mA