HJ4-L-DC24V-D
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RELAY GENERAL PURPOSE
Φύλλα δεδομένων: HJ4-L-DC24V-D.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HJ4-L-DC24V-D
Αριθμός εξαρτήματος HJ4-L-DC24V-D Κατασκευαστής Panasonic
Διαθέσιμη ποσότητα 5475 pcs Φύλλο δεδομένων HJ4-L-DC24V-D.pdf
Σειρά * Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Relay Coil
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
HJ4-L-DC48V-6
HJ4-L-DC48V-6
Σε απόθεμα: 4148 pcs
Κατεβάστε: HJ4-L-DC48V-6.pdf
RFQ
HJ4-L-DC48V-D
HJ4-L-DC48V-D
Σε απόθεμα: 4208 pcs
Κατεβάστε: HJ4-L-DC48V-D.pdf
RFQ
HJ4-L-DC12V-D
HJ4-L-DC12V-D
Κατεβάστε: HJ4-L-DC12V-D.pdf
HJ4-L-DC12V
HJ4-L-DC12V
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V
Κατεβάστε:
HJ4-L-DC24V-D-6
HJ4-L-DC24V-D-6
Περιγραφή: HJ 4FORM C DC 24V