EXC-28CG900U
PanasonicPanasonic
EXC-28CG900U Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CMC 130MA 4LN 90 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.EXC-28CG900U.pdf2.EXC-28CG900U.pdf3.EXC-28CG900U.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXC-28CG900U
Αριθμός εξαρτήματος EXC-28CG900U Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CMC 130MA 4LN 90 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 271887 pcs Φύλλο δεδομένων 1.EXC-28CG900U.pdf2.EXC-28CG900U.pdf3.EXC-28CG900U.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 5V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) Σειρά EXC28
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0804 (2010 Metric), 8 Lead Αλλα ονόματα EXC28CG900U
P14218TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Γραμμών 4
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 90 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.024" (0.60mm)
Τύπος φίλτρου Signal Line Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 90 Ohms @ 100MHz 130mA DCR 3 Ohm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 3 Ohm
Κάρτα Πάχος (mm) 130mA εγκρίσεις -