EXC-28BB121U
PanasonicPanasonic
EXC-28BB121U Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 120 OHM 0804 4LN
Φύλλα δεδομένων: EXC-28BB121U.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXC-28BB121U
Αριθμός εξαρτήματος EXC-28BB121U Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FERRITE BEAD 120 OHM 0804 4LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 198040 pcs Φύλλο δεδομένων EXC-28BB121U.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) Σειρά EXC28B
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0804 (2010 Metric), Array, 8 PC Pad Αλλα ονόματα EXC28BB121U
P10751TR
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός Γραμμών 4
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 120 Ohms @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.024" (0.60mm) Τύπος φίλτρου -
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 500 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) 100mA