EXC-28BB221U
PanasonicPanasonic
EXC-28BB221U Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 220 OHM 0804 4LN
Φύλλα δεδομένων: EXC-28BB221U.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXC-28BB221U
Αριθμός εξαρτήματος EXC-28BB221U Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FERRITE BEAD 220 OHM 0804 4LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5663 pcs Φύλλο δεδομένων EXC-28BB221U.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) Σειρά EXC28B
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0804 (2010 Metric), Array, 8 PC Pad Αλλα ονόματα EXC28BB221U
P10752TR
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός Γραμμών 4
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 220 Ohms @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.024" (0.60mm) Τύπος φίλτρου -
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 700 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) 100mA