ERZ-C32EK911Y
PanasonicPanasonic
ERZ-C32EK911Y Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 910V 25KA MODULE
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERZ-C32EK911Y
Αριθμός εξαρτήματος ERZ-C32EK911Y Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή VARISTOR 910V 25KA MODULE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση βαρίστορ (τύπος) 910V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 819V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 1.001kV Σειρά ZNR®
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Αλλα ονόματα ERZC32EK911Y
P122237
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 745V
Μέγιστη AC Volts 550V Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 600J
Λεπτομερής περιγραφή 910V 25kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Module Τρέχουσα - Επιτάχυνση 25kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1700pF @ 1kHz