ERZ-C40CK391B
PanasonicPanasonic
ERZ-C40CK391B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 390V 30KA DISC 40MM
Φύλλα δεδομένων: ERZ-C40CK391B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERZ-C40CK391B
Αριθμός εξαρτήματος ERZ-C40CK391B Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή VARISTOR 390V 30KA DISC 40MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9060 pcs Φύλλο δεδομένων ERZ-C40CK391B.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 390V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 351V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 429V Σειρά ZNR®
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 40mm, Formed Tabs
Αλλα ονόματα ERZC40CK391B
P7172
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 320V
Μέγιστη AC Volts 250V Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 435J
Λεπτομερής περιγραφή 390V 30kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Disc 40mm, Formed Tabs Τρέχουσα - Επιτάχυνση 30kA