ERZ-C32EK681Y
PanasonicPanasonic
ERZ-C32EK681Y Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 680V 25KA MODULE
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERZ-C32EK681Y
Αριθμός εξαρτήματος ERZ-C32EK681Y Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή VARISTOR 680V 25KA MODULE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση βαρίστορ (τύπος) 680V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 612V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 748V Σειρά ZNR®
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Αλλα ονόματα ERZC32EK681Y
P122233
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 560V
Μέγιστη AC Volts 420V Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 450J
Λεπτομερής περιγραφή 680V 25kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Module Τρέχουσα - Επιτάχυνση 25kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 2100pF @ 1kHz