ERZ-C32EK471Y
PanasonicPanasonic
ERZ-C32EK471Y Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 470V 25KA MODULE
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ERZ-C32EK471Y
Αριθμός εξαρτήματος ERZ-C32EK471Y Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή VARISTOR 470V 25KA MODULE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση βαρίστορ (τύπος) 470V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 423V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 517V Σειρά ZNR®
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Αλλα ονόματα ERZC32EK471Y
P122230
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 385V
Μέγιστη AC Volts 300V Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 405J
Λεπτομερής περιγραφή 470V 25kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Module Τρέχουσα - Επιτάχυνση 25kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 2500pF @ 1kHz