ELC-06D820E
PanasonicPanasonic
ELC-06D820E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 82UH 550MA 210 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: ELC-06D820E.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ELC-06D820E
Αριθμός εξαρτήματος ELC-06D820E Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FIXED IND 82UH 550MA 210 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 150713 pcs Φύλλο δεδομένων ELC-06D820E.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.264" Dia (6.70mm)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 82µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.394" (10.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 82µH Unshielded Inductor 550mA 210 mOhm Radial
Αντίσταση DC (DCR) 210 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 550mA