ELC-06D561E
PanasonicPanasonic
ELC-06D561E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 560UH 220MA 1.22 OHM
Φύλλα δεδομένων: ELC-06D561E.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ELC-06D561E
Αριθμός εξαρτήματος ELC-06D561E Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FIXED IND 560UH 220MA 1.22 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 158144 pcs Φύλλο δεδομένων ELC-06D561E.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.264" Dia (6.70mm)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 560µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.394" (10.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 560µH Unshielded Inductor 220mA 1.22 Ohm Radial
Αντίσταση DC (DCR) 1.22 Ohm τρέχουσα Αξιολόγηση 220mA