ELC-06D8R2E
PanasonicPanasonic
ELC-06D8R2E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 8.2UH 1.8A 48 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: ELC-06D8R2E.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ELC-06D8R2E
Αριθμός εξαρτήματος ELC-06D8R2E Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FIXED IND 8.2UH 1.8A 48 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 193039 pcs Φύλλο δεδομένων ELC-06D8R2E.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.264" Dia (6.70mm)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 8.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.394" (10.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 8.2µH Unshielded Inductor 1.8A 48 mOhm Radial
Αντίσταση DC (DCR) 48 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 1.8A