ELC-06D3R9E
PanasonicPanasonic
ELC-06D3R9E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.9UH 2.8A 30 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: ELC-06D3R9E.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ELC-06D3R9E
Αριθμός εξαρτήματος ELC-06D3R9E Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FIXED IND 3.9UH 2.8A 30 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 147717 pcs Φύλλο δεδομένων ELC-06D3R9E.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.264" Dia (6.70mm)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 3.9µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.394" (10.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 3.9µH Unshielded Inductor 2.8A 30 mOhm Radial
Αντίσταση DC (DCR) 30 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 2.8A