ELC-06D3R3E
PanasonicPanasonic
ELC-06D3R3E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.3UH 3A 27 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: ELC-06D3R3E.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ELC-06D3R3E
Αριθμός εξαρτήματος ELC-06D3R3E Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 3A 27 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 168246 pcs Φύλλο δεδομένων ELC-06D3R3E.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.264" Dia (6.70mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά 06D
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 10kHz
Επαγωγή 3.3µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.394" (10.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 3.3µH Unshielded Inductor 3A 27 mOhm Radial
Αντίσταση DC (DCR) 27 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 3A