OD3828-12HBVXC01A
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OD3828-12HBVXC01A Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 28.00mm Βάρος -
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση -
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 38mm L x 38mm H Σειρά OD3828