OD3828-12HB01A
Orion FansOrion Fans
Orion Fans
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.OD3828-12HB01A.pdf2.OD3828-12HB01A.pdf3.OD3828-12HB01A.pdf4.OD3828-12HB01A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
520 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OD3828-12HB01A Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 28.00mm Βάρος -
Εύρος τάσης 7 ~ 14VDC Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση 0.660 in H2O (164.4 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 38mm L x 38mm H Σειρά OD3828
RPM 11000 RPM Αλλα ονόματα OD3828-12HB01AX
OD382812HB01A
Θερμοκρασία λειτουργίας -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) Θόρυβος 41.0 dB
Ισόβια @ Temp. - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Speed Sensor (Tach)
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.300A
Λαμβάνοντας Τύπος Ball εγκρίσεις cURus
Ροή αέρα -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
OD365JE
OD365JE
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: RES 3.6M OHM 1/4W 5% AXIAL
Σε απόθεμα: 5722 pcs
Κατεβάστε: OD365JE.pdf
RFQ
OD3828-12HBVXC
OD3828-12HBVXC
Σε απόθεμα: 12164 pcs
Κατεβάστε: OD3828-12HBVXC.pdf
RFQ
OD365J
OD365J
Κατασκευαστές: Ohmite
Κατεβάστε: OD365J.pdf
OD3828-12HBVXC01A
OD3828-12HBVXC01A
Κατεβάστε: OD3828-12HBVXC01A.pdf
OD3828-12HB02A
OD3828-12HB02A
Κατεβάστε: OD3828-12HB02A.pdf
OD3828-12HB
OD3828-12HB
Κατεβάστε: OD3828-12HB.pdf
OD36GJ
OD36GJ
Περιγραφή: RES 3.6 OHM 1/4W 5% AXIAL