OD3828-12HBVXC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.OD3828-12HBVXC.pdf2.OD3828-12HBVXC.pdf3.OD3828-12HBVXC.pdf4.OD3828-12HBVXC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OD3828-12HBVXC Κατασκευαστής Orion Fans
Περιγραφή FAN AXIAL 38X28MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Πλάτος 28.00mm Βάρος -
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση -
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 38mm L x 38mm H Σειρά OD3828
RPM - Αλλα ονόματα OD3828-12HBVXCX
OD382812HBVXC
Θερμοκρασία λειτουργίας - Θόρυβος -
Ισόβια @ Temp. - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση -
Λαμβάνοντας Τύπος Ball εγκρίσεις cURus
Ροή αέρα -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
OD3828-12LB
OD3828-12LB
Σε απόθεμα: 12628 pcs
Κατεβάστε: OD3828-12LB.pdf
RFQ
OD3828-12HBVXC01A
OD3828-12HBVXC01A
Σε απόθεμα: 8177 pcs
Κατεβάστε: OD3828-12HBVXC01A.pdf
RFQ
OD3828-12HB
OD3828-12HB
Κατεβάστε: OD3828-12HB.pdf
OD3828-12LB01A
OD3828-12LB01A
Κατεβάστε: OD3828-12LB01A.pdf
OD36GJ
OD36GJ
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: RES 3.6 OHM 1/4W 5% AXIAL
Κατεβάστε: OD36GJ.pdf
OD3828-12HB01A
OD3828-12HB01A
Κατεβάστε: OD3828-12HB01A.pdf
OD3828-12HBVXC10A
OD3828-12HBVXC10A
Κατεβάστε: OD3828-12HBVXC10A.pdf
OD3828-12HBVXC5
OD3828-12HBVXC5
Κατεβάστε: OD3828-12HBVXC5.pdf
OD3828-12HBVXC02A
OD3828-12HBVXC02A