G2R-1A-E-DC48
OmronOmron
G2R-1A-E-DC48 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V
Φύλλα δεδομένων: G2R-1A-E-DC48.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του G2R-1A-E-DC48
Αριθμός εξαρτήματος G2R-1A-E-DC48 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20001 pcs Φύλλο δεδομένων G2R-1A-E-DC48.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 33.6 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 7.2 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 380VAC, 125VDC - Max
Σειρά G2R Χρόνος αποδέσμευσης 5ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα G2R-1A-E DC48 BY OMI
G2R-1A-E-DC48-ND
G2R1AE48DC
G2R1AEDC48
G2R1AEDC48BYOMI
G2RN8073B
Z2309
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 15ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Sealed - Flux Protection Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 48VDC Coil Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 16A Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy
Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A) πηνίο τάσης 48VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 4.17 kOhms
πηνίο ισχύος 530 mW πηνίο Τρέχουσα 11.5mA