G2R-1A-E-DC12
OmronOmron
G2R-1A-E-DC12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
Φύλλα δεδομένων: G2R-1A-E-DC12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του G2R-1A-E-DC12
Αριθμός εξαρτήματος G2R-1A-E-DC12 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 38392 pcs Φύλλο δεδομένων G2R-1A-E-DC12.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 8.4 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.8 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 380VAC, 125VDC - Max
Σειρά G2R Χρόνος αποδέσμευσης 5ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα G2R-1A-E DC12 BY OMI
G2R-1A-E-DC12-ND
G2R1AE12DC
G2R1AEDC12
G2R1AEDC12BYOMI
G2RN8070H
Z2307
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 15ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Sealed - Flux Protection Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 16A Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy
Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A) πηνίο τάσης 12VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 275 Ohms
πηνίο ισχύος 530 mW πηνίο Τρέχουσα 43.6mA