G2R-1A-E-ASI-DC12
OmronOmron
G2R-1A-E-ASI-DC12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
Φύλλα δεδομένων: G2R-1A-E-ASI-DC12.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G2R-1A-E-ASI-DC12 Κατασκευαστής Omron
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4411 pcs Φύλλο δεδομένων G2R-1A-E-ASI-DC12.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 8.4 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.8 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 380VAC, 125VDC - Max
Σειρά G2R Χρόνος αποδέσμευσης 5ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα G2R1AEASI12DC
G2R1AEASIDC12
G2RN8476B
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 15ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 16A
Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A)
πηνίο τάσης 12VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 275 Ohms πηνίο ισχύος 530 mW
πηνίο Τρέχουσα 43.6mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
G2R-1A-E-AC220
G2R-1A-E-AC220
Κατασκευαστές: Omron
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 220V
Σε απόθεμα: 8752 pcs
Κατεβάστε: G2R-1A-E-AC220.pdf
RFQ
G2R-1A-E-DC24
G2R-1A-E-DC24
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
Σε απόθεμα: 30625 pcs
Κατεβάστε: G2R-1A-E-DC24.pdf
RFQ
G2R-1A-E-ASI DC20
G2R-1A-E-ASI DC20
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 20V
Κατεβάστε: G2R-1A-E-ASI DC20.pdf
G2R-1A-E-ASI-DC24
G2R-1A-E-ASI-DC24
Κατεβάστε: G2R-1A-E-ASI-DC24.pdf
G2R-1A-E-ASI DC48
G2R-1A-E-ASI DC48
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V