XT5009-02SC6SL
Επισκόπηση προϊόντος
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Κατάσταση αποθεμάτων 136 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 136 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος XT5009-02SC6SL Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Διαθέσιμη ποσότητα 136 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά * Αλλα ονόματα 44501-0141
XT500902SC6SL
Σχετικά προϊόντα
AT634F12
AT634F12
Κατασκευαστές: NKK Switches
Περιγραφή: LED QUAD ELEMENT W/RES 12V GREEN
Σε απόθεμα: 17727 pcs
Κατεβάστε: AT634F12.pdf
RFQ
AT631B
AT631B
Κατασκευαστές: NKK Switches
Περιγραφή: LED 1 ELEMENT WHITE T1 BI-PIN
Σε απόθεμα: 14617 pcs
Κατεβάστε: AT631B.pdf
RFQ
A7B-PA
A7B-PA
Κατασκευαστές: Omron Electronics Inc-EMC Div
Περιγραφή: SPACER LIGHT GRAY A7B SERIES
Κατεβάστε: A7B-PA.pdf
A22N-PS168
A22N-PS168
Περιγραφή: OFF-MAN-AUTO
Κατεβάστε: A22N-PS168.pdf
AT4152-033
AT4152-033
Περιγραφή: SW KEY TUBULAR HIGH SECURITY #33
Κατεβάστε: AT4152-033.pdf
XT5009-02SC2
XT5009-02SC2
Κατεβάστε:
3M 7993MP 0.5
3M 7993MP 0.5" X 2"-1000
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: 3M 7993MP MEMBRANE SWITCH - 0.5"
Κατεβάστε: 3M 7993MP 0.5" X 2"-1000.pdf
A22N-PX30
A22N-PX30
Περιγραφή: ON
Κατεβάστε: A22N-PX30.pdf
Κατασκευαστές: EAO
Περιγραφή: LENS ORANGE FLAT 17.5X18.3 PLAST
Κατεβάστε: 03-921.3.pdf
Κατασκευαστές: Storm Interface
Περιγραφή: USB CABLE W/ 90 DEG MINI B CONN
Κατεβάστε: 4500-013.pdf
XT5009-02SC6
XT5009-02SC6
Κατασκευαστές: EAO
Περιγραφή: LED BA9S GELB 25MM 28VAC/DC/15MA
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών