XT5009-02SC2
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος XT5009 STD. ACTUATOR 2NC 2M CBL
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Κατάσταση αποθεμάτων 244 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 244 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του XT5009-02SC2
Αριθμός εξαρτήματος XT5009-02SC2 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Διαθέσιμη ποσότητα 244 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά * Αλλα ονόματα 44501-0130
XT500902SC2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Not applicable / Not applicable
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
906B00000
906B00000
Κατασκευαστές: C&K
Περιγραφή: CLIP
Σε απόθεμα: 110906 pcs
Κατεβάστε: 906B00000.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: EAO
Περιγραφή: SINGLE-LED BA9S GREEN 130VDC/2MA
Σε απόθεμα: 8724 pcs
Κατεβάστε: 10-2524.3045.pdf
RFQ
XT5009-02SC6SL
XT5009-02SC6SL
Περιγραφή: XT5009 STD. ACT 2NC 6M CBL-CUSTO
Σε απόθεμα: 136 pcs
Κατεβάστε:
2LP02
2LP02
Κατασκευαστές: Altech Corporation
Περιγραφή: LEGEND PLATE 22 MM STOP
Κατεβάστε: 2LP02.pdf
4A21BCA31
4A21BCA31
Κατασκευαστές: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Περιγραφή: 4 PB SW BARRIERS ON SHORT SIDES
Κατεβάστε:
Κατασκευαστές: RAFI
Περιγραφή: ACTUATOR ASSEMBLED 18.0X18.0 HOH
Κατεβάστε: 5.05511.6592200.pdf
Κατασκευαστές: EAO
Περιγραφή: INCANDESCENT LAMP T1 3/4 MG 48V/
88JC2-262
88JC2-262
Κατασκευαστές: Grayhill, Inc.
Περιγραφή: KEYPAD LEGEND 20BTN 5X4
Κατεβάστε: 88JC2-262.pdf
XT5009-02SC6
XT5009-02SC6
Περιγραφή: XT5009 STD. ACTUATOR 2NC 6M CBL
Σε απόθεμα: 196 pcs
Περιγραφή: INCANDESCENT LAMP T5,5 28V/40MA
A16N-MR9
A16N-MR9
Περιγραφή: SWITCH PLATE E-STOP FAULT
AML61KB4E
AML61KB4E
Περιγραφή: BLACK FINISH RECT CAN MNTING
Κατεβάστε: AML61KB4E.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών