XT5009-02SC6
Επισκόπηση προϊόντος
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Κατάσταση αποθεμάτων 196 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 196 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του XT5009-02SC6
Αριθμός εξαρτήματος XT5009-02SC6 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Διαθέσιμη ποσότητα 196 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά * Αλλα ονόματα 44501-0140
XT500902SC6
Σχετικά προϊόντα
XT5009-02SC2
XT5009-02SC2
RFQ
84BB-1037-A
84BB-1037-A
Κατασκευαστές: Grayhill, Inc.
Περιγραφή: KEYPAD LEGEND
Σε απόθεμα: 73233 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
64T3
64T3
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: LENS SET RECT ORANGE 3PCS
Σε απόθεμα: 57744 pcs
Κατεβάστε: 64T3.pdf
Κατασκευαστές: EAO
Περιγραφή: WIRE-WOUND RESISTOR 4,7 KOHM
XT5009-02SC6SL
XT5009-02SC6SL
Περιγραφή: XT5009 STD. ACT 2NC 6M CBL-CUSTO
Σε απόθεμα: 136 pcs
4B2AAN
4B2AAN
Κατασκευαστές: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Περιγραφή: 4 BUTTON TRANSMITTED AMBER
C2BO-P131
C2BO-P131
Κατασκευαστές: Cherry Americas
Περιγραφή: CONN EDGEBRD PCMNT FOR T57 BCD
Κατασκευαστές: C&K
Περιγραφή: LOCKING RING 1/4" BUSHING
Κατεβάστε: 753700201.pdf
2SS09-10.0
2SS09-10.0
Κατασκευαστές: APEM Inc.
Περιγραφή: 5 SERIES 10MM EXTENDER
Κατεβάστε: 2SS09-10.0.pdf
Κατασκευαστές: EAO
Περιγραφή: PROTECTIVE SHROUD 83MM EMERGENCY
Κατεβάστε: 704.927.9.pdf
6PA117
6PA117
Περιγραφή: LIMIT AND ENCLOSED AUXILIARY
Κατασκευαστές: RAFI
Περιγραφή: KEY SET FOR KEYLOCK SWITCH
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών