TL-N10MY15
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SENSOR PROX NO 100-220VAC 10MM
Φύλλα δεδομένων: TL-N10MY15.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 635 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 635 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TL-N10MY15
Αριθμός εξαρτήματος TL-N10MY15 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή SENSOR PROX NO 100-220VAC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 635 pcs Φύλλο δεδομένων TL-N10MY15.pdf
Τάσης - Προμήθεια 90 VAC ~ 250 VAC Στυλ λήξης Cable Leads
θωράκιση Unshielded Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Inductive Απόσταση ανίχνευσης 0.394" (10mm)
απόκριση συχνότητας - Συσκευασία / υπόθεση Module
Τύπος εξόδου SCR-NO, 2-Wire Αλλα ονόματα TLN10MY15
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Σώμα Plastic Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress IP67
Δείκτης LED Λεπτομερής περιγραφή Inductive Proximity Sensor 0.394" (10mm) IP67 Module