TL-N10ME15
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SENSOR PROX NO 12-24VDC 10MM
Φύλλα δεδομένων: TL-N10ME15.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 926 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 926 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TL-N10ME15
Αριθμός εξαρτήματος TL-N10ME15 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή SENSOR PROX NO 12-24VDC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 926 pcs Φύλλο δεδομένων TL-N10ME15.pdf
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Στυλ λήξης Cable Leads
θωράκιση Unshielded Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Inductive Απόσταση ανίχνευσης 0.394" (10mm)
απόκριση συχνότητας - Συσκευασία / υπόθεση Module
Τύπος εξόδου NPN-NO, 3-Wire Αλλα ονόματα TLN10ME15
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Σώμα Plastic Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress IP67
Δείκτης LED Λεπτομερής περιγραφή Inductive Proximity Sensor 0.394" (10mm) IP67 Module