TL-N20MD1
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
TL-N20MD1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: TL-N20MD1
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron Automation & Safety
Περιγραφή προϊόντος PROXIMITY RECT 2WIRE NO UNSHLD
Φύλλα δεδομένων: TL-N20MD1.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 853 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 853 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TL-N20MD1
Αριθμός εξαρτήματος TL-N20MD1 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Διαθέσιμη ποσότητα 853 pcs Φύλλο δεδομένων TL-N20MD1.pdf
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Στυλ λήξης Cable Leads
θωράκιση Unshielded Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Inductive Απόσταση ανίχνευσης 0.787" (20mm)
απόκριση συχνότητας 300Hz Συσκευασία / υπόθεση Module
Τύπος εξόδου NPN-NO, 2-Wire Αλλα ονόματα TL-N20MD1-ND
TL/N20MD1
TLN20MD1
Z11522
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Σώμα Plastic Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress IP67
Δείκτης LED Λεπτομερής περιγραφή Inductive Proximity Sensor 0.787" (20mm) IP67 Module