TL-N10MD1
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: TL-N10MD1
Περιγραφή προϊόντος SENSOR PROX NO 10MM DC 2-WIRE
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 724 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 724 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TL-N10MD1
Αριθμός εξαρτήματος TL-N10MD1 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή SENSOR PROX NO 10MM DC 2-WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 724 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Στυλ λήξης Cable Leads
θωράκιση Unshielded Σειρά -
Τύπος αισθητήρα Inductive Απόσταση ανίχνευσης 0.394" (10mm)
απόκριση συχνότητας 500Hz Συσκευασία / υπόθεση Module
Τύπος εξόδου NPN-NO, 2-Wire Αλλα ονόματα TLN10MD1
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Σώμα Plastic Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress IP67
Δείκτης LED Λεπτομερής περιγραφή Inductive Proximity Sensor 0.394" (10mm) IP67 Module