TA305PA10R0JE
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος RES 10 OHM 5W 5% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: TA305PA10R0JE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TA305PA10R0JE
Αριθμός εξαρτήματος TA305PA10R0JE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 10 OHM 5W 5% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 47139 pcs Φύλλο δεδομένων TA305PA10R0JE.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Powerchip® Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Σειρά Power Chip® TA Λειτουργία του πίνακα 10 Ohms
Ισχύς (Watts) 5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα OHTA305PA10R0JE
OHTA305PA10R0JE-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 180°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.020" (25.91mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 10 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film Σύνθεση Thick Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TA305PA150KJ
TA305PA150KJ
Περιγραφή: RES 150K OHM 5W 5% RADIAL
Σε απόθεμα: 4969 pcs
Κατεβάστε: TA305PA150KJ.pdf
RFQ
TA305PA100RJE
TA305PA100RJE
Περιγραφή: RES 100 OHM 5W 5% RADIAL
Σε απόθεμα: 40788 pcs
Κατεβάστε: TA305PA100RJE.pdf
RFQ
TA305PA10R0J
TA305PA10R0J