TA305PA10K0J
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος RES 10K OHM 5W 5% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: TA305PA10K0J.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TA305PA10K0J
Αριθμός εξαρτήματος TA305PA10K0J Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 10K OHM 5W 5% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4246 pcs Φύλλο δεδομένων TA305PA10K0J.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Powerchip® Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Σειρά Power Chip® TA Λειτουργία του πίνακα 10 kOhms
Ισχύς (Watts) 5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα OHTA305PA10K0J
OHTA305PA10K0J-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 180°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.020" (25.91mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film