TA305PA100KJE
OhmiteOhmite
Ohmite
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος RES 100K OHM 5W 5% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: TA305PA100KJE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TA305PA100KJE
Αριθμός εξαρτήματος TA305PA100KJE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 100K OHM 5W 5% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 44213 pcs Φύλλο δεδομένων TA305PA100KJE.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Powerchip® Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Σειρά Power Chip® TA Λειτουργία του πίνακα 100 kOhms
Ισχύς (Watts) 5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα OHTA305PA100KJE
OHTA305PA100KJE-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 180°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.020" (25.91mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 100 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film Σύνθεση Thick Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TA303PA7R50JE
TA303PA7R50JE
Περιγραφή: RES 7.5 OHM 3W 5% RADIAL
Σε απόθεμα: 45112 pcs
Κατεβάστε: TA303PA7R50JE.pdf
RFQ
TA305PA100KJ
TA305PA100KJ