UZP1E100MCL1GB
NichiconNichicon
UZP1E100MCL1GB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.UZP1E100MCL1GB.pdf2.UZP1E100MCL1GB.pdf3.UZP1E100MCL1GB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UZP1E100MCL1GB Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm)
Σειρά UZP Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 27mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 40.5mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Bi-Polar Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Αλλα ονόματα 493-10082-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.181" (4.60mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 10µF εφαρμογές General Purpose