UZP1A220MCL1GB
NichiconNichicon
UZP1A220MCL1GB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 22UF 20% 10V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.UZP1A220MCL1GB.pdf2.UZP1A220MCL1GB.pdf3.UZP1A220MCL1GB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UZP1A220MCL1GB Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 22UF 20% 10V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm)
Σειρά UZP Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 33mA @ 120Hz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Bi-Polar
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Αλλα ονόματα 493-10074-2
UZP1A220MCL1GB-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.181" (4.60mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 22µF