UZP1H3R3MCL1GB
NichiconNichicon
UZP1H3R3MCL1GB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.UZP1H3R3MCL1GB.pdf2.UZP1H3R3MCL1GB.pdf3.UZP1H3R3MCL1GB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UZP1H3R3MCL1GB Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά UZP Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 17mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 25.5mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Bi-Polar Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Αλλα ονόματα 493-10093-2
UZP1H3R3MCL1GB-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.181" (4.60mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 3.3µF εφαρμογές General Purpose