UKL1E680KPDANATA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 68UF 10% 25V THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: 1.UKL1E680KPDANATA.pdf2.UKL1E680KPDANATA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UKL1E680KPDANATA Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 68UF 10% 25V THRU HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 380618 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UKL1E680KPDANATA.pdf2.UKL1E680KPDANATA.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±10%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά UKL Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 230mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 460mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 68µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 68µF εφαρμογές General Purpose