UKL1E680KPDANADT
NichiconNichicon
UKL1E680KPDANADT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 68UF 20% 25V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UKL1E680KPDANADT.pdf2.UKL1E680KPDANADT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UKL1E680KPDANADT Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 68UF 20% 25V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 444926 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UKL1E680KPDANADT.pdf2.UKL1E680KPDANADT.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά UKL Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 230mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 460mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 68µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 68µF