UKL1E4R7MDDANA
NichiconNichicon
UKL1E4R7MDDANA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UKL1E4R7MDDANA.pdf2.UKL1E4R7MDDANA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UKL1E4R7MDDANA Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1351740 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UKL1E4R7MDDANA.pdf2.UKL1E4R7MDDANA.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά UKL Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 45mA @ 120Hz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Αλλα ονόματα 493-15372
UKL1E4R7MDDANA-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.079" (2.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 4.7µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UKL1E4R7MDD1TA
UKL1E4R7MDD1TA
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM 4.7UF 20% 25V THRU HOLE
Κατεβάστε: UKL1E4R7MDD1TA.pdf
RFQ
UKL1E4R7MDDANATD
UKL1E4R7MDDANATD