UHV0J122MPD6TD
NichiconNichicon
UHV0J122MPD6TD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UHV0J122MPD6TD.pdf2.UHV0J122MPD6TD.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UHV0J122MPD6TD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 283770 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UHV0J122MPD6TD.pdf2.UHV0J122MPD6TD.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά UHV Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 798mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.33A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Ισόβια @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 46 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 1200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 1200µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UHV0J122MPD6
UHV0J122MPD6
Κατασκευαστές: Nichicon
Σε απόθεμα: 325218 pcs
Κατεβάστε: UHV0J122MPD6.pdf
RFQ
UHV0J102MPD1TD
UHV0J102MPD1TD
Περιγραφή: CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
Κατεβάστε: UHV0J102MPD1TD.pdf
RFQ
UHV0J122MPD
UHV0J122MPD