UHV0J122MPD1TD
NichiconNichicon
UHV0J122MPD1TD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UHV0J122MPD1TD.pdf2.UHV0J122MPD1TD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UHV0J122MPD1TD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 236413 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UHV0J122MPD1TD.pdf2.UHV0J122MPD1TD.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά UHV Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 816mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.36A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 27 Weeks Ισόβια @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 43 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 1200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 1200µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UHV0J152MPD1TD
UHV0J152MPD1TD
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
Σε απόθεμα: 263525 pcs
Κατεβάστε: UHV0J152MPD1TD.pdf
RFQ
UHV-8A
UHV-8A
Κατασκευαστές: TDK Corporation
Περιγραφή: CAP CER 1300PF 40KV Z5T DISK
Κατεβάστε: UHV-8A.pdf
RFQ
UHV0J122MPD
UHV0J122MPD
Κατεβάστε: UHV0J122MPD.pdf
UHV-7A
UHV-7A
Κατασκευαστές: TDK Corporation
Περιγραφή: CAP CER 700PF 40KV Z5T DISK