UHV0J122MPD6TA
NichiconNichicon
UHV0J122MPD6TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UHV0J122MPD6TA.pdf2.UHV0J122MPD6TA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UHV0J122MPD6TA Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 324703 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UHV0J122MPD6TA.pdf2.UHV0J122MPD6TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά UHV Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 798mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.33A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Ισόβια @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 46 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 1200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 1200µF εφαρμογές General Purpose