UCZ1E162MNQ1ZD
NichiconNichicon
Nichicon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1600UF 20% 25V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.UCZ1E162MNQ1ZD.pdf2.UCZ1E162MNQ1ZD.pdf3.UCZ1E162MNQ1ZD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
180 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UCZ1E162MNQ1ZD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 1600UF 20% 25V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm)
Σειρά UCZ Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.2A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.4A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks Ισόβια @ Temp. 3500 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 47 mOhm @ 100kHz Λεπτομερής περιγραφή 1600µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 47 mOhm @ 100kHz 3500 Hrs @ 125°C
χωρητικότητα 1600µF εφαρμογές General Purpose